Reklam Alanı
wonder mucize filmi
Sinema 125 views 0

Yabancı Bir Film İzlemek İsteyenlere; Mucize (Wonder)

Mucize (Wonder)

Dram konulu filmler sinemada büyük bir izleyici kitlesi olan film konularından birisidir. Dram konulu filmlerden birisi olan Mucize filmi 17 Kasım 2017 tarihinde sinemalarda vizyona girecektir. Yabancı bir film olan Mucize yani Wonder filmi ABD yapımı bir filmdir.

Filmin yönetmeni Stephen Chbosky’ dir. Stephen Chbosky, Saksı Olmanın Faydaları, Uyumsuz Serisi: Yandaş, Güzel ve Çirkin, Jericho ve Rent filmlerinin yönetmenliğini de yapmıştır. Geçmişte yapmış olduğu filmler bir hayli kaliteli olan Stephen Chbosky bakalım bu filmde izleyicisini tatmin edecek mi?

Mucize romanından uyarlandı!

2012’de R. J. Palacio tarafından yazılan Mucize adlı romandan uyarlanan bir filmdir…

Filmin Oyuncuları

Julia Roberts,  Owen Wilson,  Jacob Tremblay,  Mandy Patinkin,  Daveed Diggs ve Sonia Braga gibi ünlü oyuncular oynamaktadır.

ABD yapımı olan filmin süresi 113 dakika sürmektedir. Dram konulu filmlerde bu sürelerde biten filmler izleyicileri tatmin etmektedir.

Filmin Konusu

Auggie Pullman (Jacob Tremblay) yüzünden kalıcı deformasyon olan bir çocuktur. Auggie Pullman, yüzündeki deformasyonun tedavisi için birçok ameliyat olmuştur. Ancak bu ameliyatlar her defasında başarısız olmuştur. Ailesi Auggie Pullman’ın eğitimlerini her zaman ailesinden almıştır. Ancak Beecher okuluna başlayan Auggie Pullman’ın diğer çocuklar tarafından aşağılanması ve hor görülmesi onun çok farklı olaylar yaşamasına neden olmaktadır.

Auggie Pullman (Jacob Tremblay), insanlara dış görünüşün önemli olmadığını ve diğer insanlardan farklı olmadığını kanıtlayacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.