Reklam Alanı
The Foreigner
Sinema 232 views 1

Yabancı Film Sevenlere The Foreigner (İntikam)

The Foreigner (İntikam)

Aksiyon ve gerilim sinema tarihinde her zaman en sevilen ve en çok seyredilen sinema konusu olmuştur. Peki Jackie Chan ve Pierce Brosnan’ı bir araya getiriyor dersek? Evet Jackie Chan ve Pierce Brosnan bu filmde bir araya geldi ve soluksuz izleyeceğiniz The Foreigner filmi 8 Aralık’ta izleyicileriyle buluşacak.

The Foreigner (İntikam) Filminin Oyuncuları

Başrollerini Jackie Chan ve Pierce Brosnan’ın üstlendiği filmin yönetmenlik koltuğunda Martin Campbell bulunuyor.  Film Jackie Chan ve Pierce Brosnan’ın yanı sıra Katie Leung,  Jorge Leon Martinez,  Lasco Atkins, Orla Brady gibi başarılı oyunculara da yer vermekte. Filmin senaristi ise David Marconi.

Filmin Fragmanı

The Foreigner (İntikam) Filmi’nin Konusu

Vietnam’dan İngiltere’ye göç eden Quan Ngoc Minh (Jackie Chan) burada sahibi olduğu restorandı işletmeyle meşgul sıradan bir hayata sahiptir. Yapılan bir terör saldırısı sonucu kızın kaybetmiştir. Bu saldırıyı yapanlardan intikam almayı kızına bir borç bilen Quan, eski bir devlet görevlisi olan Liam Hennessy (Pierce Brosnan)’den bombacılar hakkında bilgi istemektedir. Ancak geçmişte bu örgütle ilişkileri ortaya çıkacak olmasından korkan Liam Hennessy bu olayı kapatmaya çalışmaktadır. İngiliz yetkililerin bu tavrı karşısında Quan, Liam Hennessy’de onlardan biri olarak görecek ve kendi adaletini kendi sağlamaya çalışacaktır.

“Yabancı Film Sevenlere The Foreigner (İntikam)” üzerine 1 yorum

  1. Kenan dedi ki:

    Bu adam istanbulda film çekti gözümden düştü… istanbulu ne kadar çok kötüledi şero..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.