Reklam Alanı
Sinema 81 views 0

Yanlış Anlama Filmi 10 Kasımda Vizyona Girecek

Yanlış Anlama

Sinemaya giden insanların birçoğu komedi ağırlıklı olan filmleri tercih etmektedir. Vaktini gülerek ve eğlenerek geçirmek isteyenler için ilerleyen zamanlarda vizyona girecek olan Yanlış Anlama filmini öneriyoruz.

Yanlış Anlama filminin konusu

Yanlı Anlama filminde Azerbaycan’da kendilerine düşen miras için Bakü’ye giden bir ailenin yaşadıkları ele alınmıştır. Bu aile Türkiye’ de zor durumlar yaşadığı için Bakü’ye gidip mirası almak için uğraşmaya karar vermiştir. Ancak Azerbaycan’da olan mirası almak hiçte öyle kolay olmayacaktır. Filmde Azerbaycan’ın ünlü oyuncuları Ferda Amin ve İslam Mehreliyev’ de yer almaktadır. Azerbaycan’da bulunan aile ve Türkiye’ den giden ailemiz bir türlü anlaşamazlar. Filmde bizleri kahkaha tuhafı, aşk ve dram beklemektedir.

Yanlış Anlama filminin oyuncuları; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez, Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin yer alıyor. Filmin yönetmenliği ise Ulaş Cihan Şimşek yaparken senaryosunu Ayberk Çınar kaleme almıştır.

10 Kasım 2017 tarihinde sinemalar vizyona girecek Yanlış Anlama filmi büyük bir merakla beklenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.