Reklam Alanı
İOS 11’De Çalışmayacak Uygulamalar
ios 70 views 0

Yeni İOS 11 İle Gelen Dosya Yöneticisi

Yeni İOS 11 İle Gelen Dosya Yöneticisi

Apple uzun zamandır en eksik kaldığı nokta olan dosya gezgini eksikliğini, yeni yayınlayacağı İOS 11 ile yeni mobil işletim sistemine dahil ediyor. Mobil cihazlarını İOS 11’e güncelleyen tüm kullanıcılar, yeni sürümle beraber artık dosya yöneticisi aramalarına gerek kalmayacak.

Yeni Dosya Yöneticisi

Eylül ayında kullanıcıların kullanımına sunulacak olan İOS 11, devrim niteliğinde yeniliklerle bereber geliyor. Bu yeniliklerin başında artık sistemde yer alan yeni dosya yöneticisidir. Dosya yöneticisi sayesinde, İOS altyapısında çalışan mobil cihazlarda dosyalar arasında gezinme, kopyalama ve taşıma işlemleri aktif olarak kullanılabilecek. Güncel olarak “FİLES” adını alan uygulama şu an beta aşamasında yayınlanıyor. Fakat 3-5 ay içinde uygulamanın tam sürüm olarak kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Files uygulamasıyla, mobil cihazdaki size ait dosyalar üzerinde işlem yapabileceksiniz. Fakat Apple, mobil cihazların sistem dosyaları üzerinde işlem yapmanıza izin vermiyor. Bir nevi, telefonlardan bilgisayar deneyimi sunan dosya gezginiyle, dosyaları kopyalama, taşıma, ismini değiştirme gibi bir çok işlemi yapabileceksiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.