Sinema

Yılbaşı Gecesi Ailecek İzlenecek Filmler

Yılbaşı Gecesi Ailecek İzlenecek Fİlmler

2017 ‘nin son günlerindeyiz. Yılbaşı tatiline de çok az kaldı. Birçoğumuz yılbaşını dışarıda kutlamak yerine evimizde zaman geçirmeyi planlıyoruz. Yılbaşını sevdikleri ile film seyrederek geçirmek isteyenler için Yılbaşı Gecesi Ailecek İzlenecek Filmler ‘i sizin için derledik.

Teknozum ailesi olarak 2018 yılında siz değerli ziyaretçilerimize huzur ve mutluluk diliyoruz.

1. Şahane Hayat – It’s a Wonderful Life

Üst üste yaşadığı talihsiz olaylar nedeniyle intihar etmek için köprünün kenarına gelen iş adamı George Bailey, tam kendisini atacakken yanında bir melek belirir ve onu intihardan döndürmek için kendisine bir teklif sunar.

2. Yılbaşı Hikayesi – A Christmas Story

Henüz 9 yaşında olan Ralphie, ailesinden yılbaşı hediyesi olarak havalı tüfek istemektedir fakat annesi kendine zarar verebileceğini düşünerek karşı çıkar. Ralphie’de onu kendi yöntemleri ile elde etmeye çalışır.

3. Caddedeki Mucize – Miracle on 34th Street

Küçük bir kız çocuğu sokakta gördüğü Kris Kringle’nin gerçek Noel baba olduğunu iddia eder ve kanıtlamaya çalışır. Oscar ödüllü bu müthiş komedi filmini büyük bir keyifle, ailenizle birlikte izleyebilirsiniz.

4. Kiss Kiss Bang Bang

Asıl mesleği hırsızlık olan Harrry kendini ilginç bir şekilde oyunculuk seçmelerinin içerisinde bulur, söz konusu rol ise dedektifliktir. Seçildiğinde ise başarılı bir oyuncu olmayı kafasına koyar ve ciddi bir istekle çalışmaya başlar.

5. Eğlenceler Oteli – White Christmas

Savaşta tanışan iki başarılı dansçı savaş bittiğinde bir araya gelerek gösteri yapmaya başlar. Yılbaşı geldiğinde yanlarına iki de bayan dansçı alarak Vermont’a giderler. Kaldıkları otelin eski bir komutana ait olduğunu öğrendiklerinde macera başlar.

6. Çılgın Aile Yılbaşı Tatilinde – Christmas Vacation

Griswold ailesinin geleneksel Noel kutlamaları bu yıl Clark’ın evinde yapılacaktır. Vakit kaybetmeden hazırlıklara başlayan Clark için işler hiçte kolay olmayacaktır fakat o gecenin kazananı olacağına inanmaktadır.

7. Evde Tek Başına – Home Alone

Oldukça küçük bir çocuk olan Kevin, Noel gecesinde ailesi tatile giderken evde unutulur. Harry ve Marv isminde iki hırsız tüm sokaktaki evleri soymaya kararlıdır ancak Kevin ile karşılaştıklarında işlerin umdukları kadar kolay olmadığını anlayacaklardır.

8. Gremlinler – Gremlins

Başarısız bir mucit olan Rand Peltzer’in henüz icadı bulunmamaktadır. Bir Noel gecesi elinde sevimli bir yaratıkla ailesinin yanına gider ve onlardan 3 istekte bulunur. Daha sonra keyifli bir macera başlar.

9. Hediye Operasyonu – Arthur Christmas

Noel babanın en küçük oğlu olan Arthur, Noel gecesi hediye dağıtma merkezinde tüm ailesi gibi yoğun olarak çalışmaktadır. Hediyeler dağıtılırken bir çocuğun unutulduğunu öğrenir ve o çocuğa hediyesini ulaştırmak için hemen yola koyulur.

10. Tatil – The Holiday

Bir gazetede köşe yazarı olarak çalışan Iris, meslektaşı Jasper’a karşı platonik bir aşk beslemektedir. Yılbaşı yaklaşırken Jasper’in başka bir meslektaşı ile evleneceğini öğrenir ve hayatı tepetaklak olur. Evini farklı şehirde bir ev ile takas ederek ondan uzaklaşmayı ve unutmayı düşünür.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.