Blog

Youtube Videoları Instagrama Nasıl Yüklenir

Youtube ve Instagram

Çağımızın iki tane trendi olan Youtube ve Instagramı artık beraber kullanmak mümkün. Her iki siteyi de günde milyarlarca insan kullanmaktadır. İnsanlar beğendikleri videoları arkadaşlarıyla sosyal medyadan paylaşabiliyorlar fakat Youtube’da, İnstagram’dan paylaşım yapmak için herhangi bir buton bulunmuyor. Fakat Youtube’da beğendiğiniz bir videoyu indirerek İnstagram hesabınızdan paylaşabilirsiniz. İnstagram hesabınıza video yüklemek için Youtube Videoları Instagrama Nasıl Yüklenir aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin.

Youtube Videoları Instagrama Nasıl Yüklenir

  • İlk olarak www.tube2gram.com sitesine giriş yapın. Ardından Twitter Video, İnstagram Video ve Order yazan bölmeden İnstagram sekmesine tıklayarak Youtube’dan bir dakikalık video indirme seçeneğine tıklayın.
  • İndirmek istediğiniz Youtube video linkini “Paste Your Youtube URL” yazan bölmeye yapıştırın. Ardından “Start Download” sekmesine tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.
  • Start Download, yazısına tıkladıktan belli bir süre sonra “Download Video” veya “Download On Mobil” yazılarından biri gelecektir. Mobil cihazınız üzerinden “QR bardok kodu”       ile telefondan istediğiniz videoları indirerek İnstagram hesabınıza yükleyebilirsiniz.

İnstagram hesabınıza bu yöntemi kullanarak istediğiniz kadar Youtube videosu yükleyebilirsiniz. Bu site dışında başka bir üçüncü parti uygulama kullanırsanız, hesabınızın kapanma riski vardır.


İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.