Sosyal Medya

Youtube Videoları Nasıl İndirilir?

Youtube Videoları Nasıl İndirilir sorusu birçok Youtube kullanıcısı tarafından sıkça soruluyor. Youtube platformunda sınırsız ve her alana hitap eden içerikler bulunuyor. Hatta bazı videoları daha sonra izlemek isteyebiliyor veya bir videoyu tekrar tekrar izlemek isteyebiliyoruz. Durum böyle olunca videoları cihazımıza indirmek ve daha sonra internetsiz bir şekilde izlemek istiyoruz. Fakat bunun nasıl yapılacağını bilmeyen birçok kişi bulunuyor. Youtube’da istediğiniz bir videoyu cihazınıza indirebileceğiniz ve daha sonra internet olmadan izleyebileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Biz de bu içeriğimizde Youtube videoları nasıl indirilir sorusuna yanıt vereceğiz.

Youtube Video İndirme

Youtube videolarını indirebileceğiniz birden fazla yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden size en uygun olanını seçebilir ve şimdi videoları indirmeye başlayabilirsiniz. Burada örneğini vereceğimiz yöntemlerden videoları .mp3 formatında indiremeyeceğinizi unutmayın. Birçok uygulama ve web sitesi video indirmenin yanında Youtube üzerinden müzik indirme imkânı sunsa da biz içeriğimizde yalnızca video indirme imkânı sunan hizmetleri paylaşacağız.

Youtube Video İndirme
Youtube Video İndirme

Youtube Video İndirme Siteleri

İnternet üzerinde Youtube videolarını .mp4 formatında ve yüksek kalitede indirebileceğiniz birçok web sitesi bulunmaktadır. Ancak birçok video indirme sitesinde çok fazla reklam bulunduğu için dikkatli olmanızı öneririz. Aksi taktide videoyu yükleyeyim derken cihazınıza virüs indirebilirsiniz. Ayrıca bu yöntemin genel olarak yasak olduğunu ve indirdiğiniz videoları ticari amaçlı kullanamayacağınızı unutmayın. Örnek youtube video indirme sitelerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Savefrom.net
 • Ytvideoindir.com
 • Videoindir.net
 • 9convert.com
 • Blueconvert.com

Bu sitelerden herhangi birine girdikten sonra yapmanız gereken şey indirmek istediğiniz Youtube video linkini sayfaya yazmak ve “Dönüştür” butonuna basmaktır. Bu süreçte videonuzun kalitesini belirleyebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra “İndir” butonuna basarak videonuzu cihazınıza indirebilirsiniz.

Youtube Video İndirme Uygulamaları

Eğer Youtube videolarını telefonunuza indirmek istiyorsanız ve düzenli olarak video indiren biriyseniz telefon uygulamalarını kullanabilirsiniz. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda Youtube videolarınızı indirebileceğiniz aplikasyonlar bulmanız mümkündür. İndirebileceğiniz örnek uygulamaları şöyle sıralayabiliriz:

 • Videoder (Android)
 • SnapTube (Android, iOS)
 • Video İndir PRO (iOS)
 • VidMate (Android, iOS)

Yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar dışında indirebileceğiniz daha onlarca uygulama bulunuyor. Fakat bazıları Google ve Apple tarafından onaylanmadığı için APK olarak veya gizli bir şekilde yüklemeniz gerekiyor. Sürekli olarak Youtube videoları indirmiyorsanız uygulama yerine web sitelerini tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Youtube Video İndirme Uygulamaları
Youtube Video İndirme Uygulamaları

Youtube Videoları Nasıl İndirilir? – Youtube Premium

Tamamen legal bir şekilde video indirmek ve internetsiz olduğunuzda bile izlemek istiyorsanız Youtube Premium paketlerini inceleyebilirsiniz. Youtube Premium satın alarak istediğiniz videoyu cihazınıza indirebilir ve internetsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bunun yanında Youtube Music gibi platformları da ücretsiz ve çevrimdışı kullanabilirsiniz. Youtube Premium aylık ücretlendirmesi ise şöyledir:

 • Normal kullanıcılara ilk 2 ay ücretsiz, daha sonrasında aylık 16,99TL
 • Öğrencilere ilk 2 ay ücretsiz, daha sonrasında aylık 9,99TL
 • Aile paketinde ilk 1 ay ücretsiz, daha sonrasında aylık 25,99TL (5 kişi aynı anda kullanabilir)

Youtube ile içli dışlı biriyseniz ve sürekli videoları kaydedip şarkı dinliyorsanız Youtube Premium hizmetini tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Ucuz sayılabilecek miktarlarda ödeme yaparak Youtube deneyiminizi oldukça genişletebilir ve internetsiz bir şekilde video izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Umarız içeriğimiz sayesinde Youtube Videoları Nasıl İndirilir sorusu açıklığa kavuşmuştur.

Youtube Premium Satın Alma ve İptal Etme başlıklı içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu