Blog

En iyi TV izleme Uygulamaları

Burada sunulan uygulamalar, izlemekte olduğunuz TV programlarının en üstünde olduğunuzdan ve çoğu durumda yeni bölümler için sizi bilgilendirdiğinizden emin olmanızı sağlar. Her hafta sevdiğiniz TV şovlarını izlemek için zaman ayırmanızı sağlar.

Zaten en sevdiğiniz programları izlemek için bir yönteminiz varsa ve yayın programının en üstünde kalmak için bir hatırlatıcı istemeniz durumunda faydalıdırlar. Şimdi En iyi TV izleme Uygulamaları nelerdir beraber inceleyelim.

En iyi TV izleme Uygulamaları Web TV Uygulaması ile İzleme

Web TV, bütün platformlarda en güzel ve en temiz televizyon izleme uygulamasıdır. Uygulamayı kullanırken en iyi grafikler görülebilir ve izlemekte olduğunuz şeye göre kişiselleştirilmiş öneriler bile alabilirsiniz. Çok hafif bir ara yüze sahip ve uygulamanın diğer kullanıcılarının oluşturduğu topluluklarla izlenen programlar hakkında yorum yapmanıza izin veriyor. En sevdiğiniz programları ve filmleri kolayca izlemenizi sağlar. Uygulama, mevcut tüm bölümleri otomatik olarak izletir ve her yeni bölüm hazır olduğunda size bildirim gönderir.

TVYO Uygulaması ile İzleme

İzlemeyi sevdiğiniz TV dizilerini izlemek için en uygun uygulamadır. Takip ettiğiniz programları kaçırmadan güncel kalmanıza yardımcı oluyor. Kelimenin tam anlamıyla aklınıza gelebilecek tüm TV’leri izleyebilirsiniz. Kablolu TV’ye sahip olmaktan çok her platformda özlediğiniz programları telefonlarınızdan izleyebilirsiniz. Bu uygulama, bu amaç için yapmanız gereken her şeyi yapabilmektedir. Kendi zevkinize göre televizyon izlemeye yöneliktir ve daha iyi izlemenizi, en sevdiğiniz TV ve filmleri işaretlemenizi sağlamaktadır.

Kodi ile Televizyon İzleyebilme

TV izlemek veya ara sıra en sevdiğiniz programı yakalamak için mükemmeldir. Kodi, tüm televizyonları en iyi şekilde organize etmektedir. Bir raftaki DVD yığınından çok daha iyi bir programdır. Kodi, film koleksiyonunuzu sanat eserleri, yayın türlerini ve daha fazlasını sunmaktadır. Ayrıca müzik koleksiyonunuzun ne kadar iyi göründüğünü göreceksiniz. Hemen hemen her formatta çalma listesi için destek vermektedir.

Kodi, fotoğraflarınızı evdeki en büyük ekranda veya kişisel bir slayt gösterisiyle izlemenize imkân verir. En sevdiğiniz medya merkezinden otomatik olarak TV izleyebileceğiniz bir platformdur. Ayrıca, diğer filmleri izleyenlere göre, inceleyen ve eleştiren web sitelerine göre yeni filmler keşfetmenizi sağlar. Kodi TV izlemeyi kolaylaştırmakla kalmıyor, daha sonra ne izleyeceğinize dair yararlı önerilerde bulunuyor.

En iyi animasyon filmleri konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu